InfoCentrum Tisnov - Noviny Tisnov TISNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tisnovského a Kuřimského regionu.
inzerce sport kultura galerie a výstavy foto video černá kronika restaurace reality turistika volný čas školy nabídka práce Hudba Tanec Zábava Noviny Tisnov KUŘIM - TISNOVSKO-KUŘIMSKO
VIDEA z regionů
HLAVNÍ NABÍDKA

Úvodní stránka · 
WWW @ Obce regionu · 
FIRMY a odkazy · 
Témata článků · 
Archív článků · 
Top 10 · 
KONTAKT · 
CENÍK REKLAMY · 
Diskuze a komentáře · 
Přidej na InfoCentrum · 
Noviny TIŠNOVSKO ·
 

Tištěný měsíčník TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO
Tišnovská televize
Tišnovská televize
KATEGORIE
- Celý OBSAH - ZDE

 · Politika - VOLBY
 · AUTO - MOTO
 · Církev
 · CSS Tišnov
 · Dům dětí a mládeže
 · Doprava
 · HASIČI
 · Hitlerova dálniceR43
 · MAPY
 · Městské kulturní středisko
 · Muzeum města Tišnova
 · Oblastní charita Tišnov
 · Hrad Pernštejn
 · Počasí Tišnov
 · Společenská rubrika
 · Rodinné centrum
 · Tišnovské trhy
 · Tišnovský vozíčkář
 · ÚMRTÍ
 · Výrobky z Tišnovska
 · Zlobice - Ovenálie
 · Kuriozity
 · Úřady a instituce
 · Mapy
 · Výrobky z Tišnovska
 · Stará fotografie - seriál
 · Zdeněk Juránek a jeho tvorba
Počasí + Kamery
Náhodné zprávy

TeploT s.r.o.
[ TeploT s.r.o. ]

·ODSTÁVKA DODÁVKY TEPLA SÍDLIŠTĚ POD KVĚTNICÍ A SÍDLIŠTĚ HONY ZA KUKÝRNOU
·VIDEO: Nová kondenzační kotelna na ZŠ Smíškova
·TEPLO T s. r. o. - Informace o odstávce sídliště Klucanina
·První hodnocení investice Modernizace soustavy CZT Tišnov
Videa Tišnov
Podpořte InfoCentrum Tišnov
Líbí se vám server tisnov.info?
Chtěli byste jej propagovat na svých stránkách?
Návštěvnost
Zaznamenali jsme
78823835
přístupů od měsíce Květen 2005
TOPlist
Tišnov PROJEKT HANKY KYNYCHOVÉ NAVŠTÍVÍ TIŠNOV 4.3.2017
Autor: InfoCentrum - Sobota, 25.02. 2017 - 00:00:00 (1524 čtenářů)
Téma: Tišnov

Policie ČR pořádá v rámci projektu Zkus to říct cvičební tour ve spolupráci s Hankou Kynychovou. POHYB POMÁHÁ 2 je příznačný název akce, která podpoří prevenci a osvětu v oblasti domácího násilí a násilí uplatňovaného na ženách. Hanka Kynychová a tým Policie ČR vyrazí celkem do sedmi českých měst! Jedním z nich je i Tišnov a to v sobotu 4. 3. 2017 od 9.00 hodin v sokolovně Tišnov, Drbalova 274. Vstup na akci je zdarma! Svojí účastí podpoříte projekt Policie ČR podpořený Ministerstvem vnitra ZKUS TO ŘÍCT...


Hanka Kynychová na nabídku spolupráce na tomto projektu kývla hned a to nejen proto, že ona sama se setkává se spoustou žen, které jí důvěřují a často se jí s podobnou problematikou svěřují, navíc i Hanka Kynychová na vlastní kůži určitou formu násilí pocítila. Prostřednictvím svých sportovních aktivit, které připravuje primárně pro ženy, by tak Hanka Kynychová mohla prospět v této problematice, informovat veřejnost, jak se zachovat, když se v mém okolí páchá násilí na ženách, anebo informovat samotnou napadanou ženu. Přece jen je pro spoustu žen velkým vzorem. Navíc pohyb působí blahodárně na psychiku každého jedince, proto by se dalo očekávat, že poškozená žena bude vyhledávat aktivity, které jí pomohou na chvíli zapomenout a odreagovat. Jedním z kanálů, kde můžeme najít odreagování je právě cvičení. Hanka se s domácím násilím setkala osobně, když jí jeden z jejích bývalých partnerů téměř tři roky fyzicky a psychicky týral. Jak Hanka sama říká, facky, vytrhané vlasy a psychický nátlak, byly součástí jejího života několik let. Dokáže se tak vcítit do role týrané ženy. Ví, jak agresor umí svoji oběť zpracovat. Po násilném útoku přijde usmiřování a tak je to pořád dokola, až má oběť pocit, že takhle to v životě prostě chodí. Hanka sama si naštěstí uvědomila, že to není normální a ze spárů agresora se vymanila. I když měla dlouhá léta psychické následky. Je ale mnoho žen, kterým se to nepodaří. A právě proto se Hanka rozhodla o svém příběhu promluvit a pomoct tak dobré věci! S domácím násilím se však Hanka setkává i v současné době. Žije sice v harmonické rodině, s manželem vychovávají tři děti, a jak sama říká, mají se doma všichni moc rádi. Ale Hanka má ještě druhou rodinu, kterou jsou dětské domovy, o které se stará prostřednictvím projektu Hejbejte se a zpívejte Nadační fond Hanky Kynychové. Ženy jsou dospělé a s násilím se přece jen vyrovnají lépe než dítě, které bezmezně důvěřuje svým rodičům a je na nich závislé. Násilí páchané na dětech nebo v přítomnosti dětí je neodpustitelná věc! Příběhy, které Hance občas samy děti vypráví, někdy až mrazí. A to, že se Hanka umí vcítit do jejich kůže je ji jeden z důvodů, proč se rozhodla o děti v dětských domovech starat. Tour POHYB POMÁHÁ se v roce 2016 těšila takové oblibě, že na ni v letošním roce plynule navazuje tour POHYB POMÁHÁ 2, kdy Hanka Kynychová a tým Policie ČR vyrazí celkem do sedmi českých měst! Svojí účastí podpoříte projekt Policie ČR podpořený Ministerstvem vnitra ZKUS TO ŘÍCT.

Milé dámy,
dovolte mi, abych vás společně s Policií ČR srdečně pozvala na cvičební tour POHYB POMÁHÁ 2, která navazuje na úspěšný loňský ročník. Startujeme 18. 2. pod záštitou Prahy 4 v sále Nuselské radnice v Táborské ulici. Dále pak pokrčujeme 25. 2. do Liberce, 26. 2. do Mostu, 4. 3. do Tišnova, 5. 3. do Strakonic, 11. 2. do Břeclavi a končíme 12. 3. v Třinci. Těšit se můžete na moje patentované fitness programy Postava snů, Pevný zadek a Břišní pekáč, které si společně zacvičíme. Chybět nebudou ani přednášky a besedy na téma problematiky domácího násilí, ochutnávky a bohatý doprovodný program . Zkrátka aktivní dopoledne plné zdravého životního stylu. Svojí účastí podpoříte projekt Policie ČR podpořený Ministerstvem vnitra ZKUS TO ŘÍCT, který se věnuje problematice domácího násilí a násilí páchaném na ženách. VSTUP NA AKCI JE ZDARMA!!! Registrace není nutná! Prostě přijďte ;-) Začínáme v 09:00! Podložku nebo ručník s sebou! Každá z vás dostane zdravou svačinku v podobě tyčinky Fit, ovocného pyré Monnami a nápoj od firmy Madeta. Připravena je i tombola, kde můžete vyhrát DVD mých patentovaných fitness programů z edice HEJBEJ SE nebo třeba zdravý balíček s tyčinkami Fit. Informace o akci na www.kynychova.cz (link is external) nebo na FB profilu Hanka Kynychová Těším se na vás!

Vaše Hanka Kynychová

Zdroj: www.tisnov.cz


Související témata

Sport Tišnov Volný čas

"PROJEKT HANKY KYNYCHOVÉ NAVŠTÍVÍ TIŠNOV 4.3.2017" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
 
Související odkazy
· Více o tématu Tišnov
· Další články od autora InfoCentrum


Nejčtenější článek na téma Tišnov:
VIDEO: Štola 88 / štola k Marsu

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 * Přidat do oblíbených

 Sdílet na Facebooku

 g Přidat na Google

 t Sdílet na Twitter

 m Sdílet na MySpace

 l Sdílet na Live

 * Sdílet jinde

InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Informační portál města Tišnov a tišnovského regionu. Noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tišnovského a Kuřimského regionu.
Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2005 - 2018 InfoCentrum Tišnov
Odebírat naše zprávy můžete pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.13 sekund