InfoCentrum Tisnov - Noviny Tisnov TISNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tisnovského a Kuřimského regionu.
inzerce sport kultura galerie a výstavy foto video černá kronika restaurace reality turistika volný čas školy nabídka práce Hudba Tanec Zábava Noviny Tisnov KUŘIM - TISNOVSKO-KUŘIMSKO
VIDEA z regionů
HLAVNÍ NABÍDKA

Úvodní stránka · 
WWW @ Obce regionu · 
FIRMY a odkazy · 
Témata článků · 
Archív článků · 
Top 10 · 
KONTAKT · 
CENÍK REKLAMY · 
Diskuze a komentáře · 
Přidej na InfoCentrum · 
Noviny TIŠNOVSKO ·
 

Tištěný měsíčník TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO
Tišnovská televize
Tišnovská televize
KATEGORIE
- Celý OBSAH - ZDE

 · Politika - VOLBY
 · AUTO - MOTO
 · Církev
 · CSS Tišnov
 · Dům dětí a mládeže
 · Doprava
 · HASIČI
 · Hitlerova dálniceR43
 · MAPY
 · Městské kulturní středisko
 · Muzeum města Tišnova
 · Oblastní charita Tišnov
 · Hrad Pernštejn
 · Počasí Tišnov
 · Společenská rubrika
 · Rodinné centrum
 · Tišnovské trhy
 · Tišnovský vozíčkář
 · ÚMRTÍ
 · Výrobky z Tišnovska
 · Zlobice - Ovenálie
 · Kuriozity
 · Úřady a instituce
 · Mapy
 · Výrobky z Tišnovska
 · Stará fotografie - seriál
 · Zdeněk Juránek a jeho tvorba
Počasí + Kamery
Náhodné zprávy

Kultura
[ Kultura ]

·Slavnosti Pernštejnského panství 2018
·CO MŮŽE POTKAT HOLKY MEZI 9 - 16 LETY
·Výstava Jany Bělské Zastavení v Galerii Skleněnka
·DEN LIDOVÉ ZÁBAVY
· OSLAVA 650 LET OBCE BORAČ A 120 LET SDH BORAČ
·MTB RACE a ROCK FEST SKALIČKA
·LETOŠNÍ NOC KOSTELŮ BUDE JUBILEJNÍ
·VANČUROVO ROZMARNÉ LÉTO V BLANSKU
·VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ V BOHUNICKÉ NEMOCNICI
Videa Tišnov
Podpořte InfoCentrum Tišnov
Líbí se vám server tisnov.info?
Chtěli byste jej propagovat na svých stránkách?
Návštěvnost
Zaznamenali jsme
78929462
přístupů od měsíce Květen 2005
TOPlist
Tišnovská televize VIDEO: Trampské osady na Tišnovsku - Kutiny
Autor: InfoCentrum - Středa, 10.11. 2010 - 05:05:00 (12395 čtenářů)
Téma: Tišnovská televize
Putování po trampských osadách v okolí Tišnova - čtvrtá část: výprava ke Kutinám do údolí Libochůvky a Haldy...


Související témata

Region Tišnovsko VIDEA

"VIDEO: Trampské osady na Tišnovsku - Kutiny " | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: VIDEO: Trampské osady na Tišnovsku - Kutiny (Hodnocení: 0)
Od: Péťa PořádVeselýŠťastný (pedro.kondor@gmail.com) - Pondělí, 27.12. 2010 - 18:30:47
Jachachachááá, juchuchuchúúú, ojojojojóóój... Olgoj Chorchoj... Celkem dobrý, ta příroda, ty krajiny, ti panorámatááá... Ale co to tam je za jakéhosi komentátora, co se furt v podstatě kamsi posunuje, hulí ty posraný hnědý doutníčky a má nakřáplej hlas jak nějakej vyšeptanej rocker ? Toho smazat, toho smazat, jinak dem zejtra stávkovat na Brdy před srub Marko Čermáčka... Jachachacháááá..... Ahojky, palec zalamuje a s trampským pozdravem "Ahoj" se loučí, (jenom na chviličku, protože na Silvestra už bude zase na Kutinách...), kamarád Pedro z T.O. KONDOR, autor scénáře tohoto trampskýho bijáčku.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: Trampské osady na Tišnovsku - Kutiny (Hodnocení: 0)
Od: Džonyk (osada@volny.cz) - Úterý, 18.01. 2011 - 13:57:51
 
Díky, tato vaše vzpomínka se velmi vydařila. Jen mě bylo líto, že hudební vstupy nejsou delší. Byl to pro mne a kamarády příjemný zážitek, když jsme se společně koukali. Šerif T.O.Olymp z Rosic, zorganizoval s Frantem Pokorným "výšlap" a šli v neděli 16.1.2011 s kamarády údolíčko Libochůvky prošlápnout.Hospůdka na Kutinách, i chajdičky z vyprávění tam opravdu byly. Zásluhu na tomto špacíru má to vaše video, které bylo tak sugestivní, že to museli na vlastní oči vidět. Díky ještě jednou a ať se vám podaří natočit další toulky přírodou se zajímavým vyprávěním a pěknými písničkami. Ahoj Džonyk.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: Trampské osady na Tišnovsku - Kutiny (Hodnocení: 0)
Od: zdenek - Středa, 19.01. 2011 - 10:31:09
 
Proč pořád někdo něco spojuje s komunismem. S fašistyckým německem se spolupracuje a to nikomu nevadí, protože je to západ, že? Do přírody rádi jezdíme i dnes, jedině trempové , že by dnes utíkali před nynějšími politickými stranami? Je jich mnohem méně. Nechci být sprostý, ale myslím si že už je toho dost, spojováním něčeho s komunismem. Rozumný člověk, pokud nebyl prospěchář, nikdy tehdy s režimem nesouhlasil, ale pozor !!! dnes rozumný člověk nemůže ale souhlasit s dnešním režimem plný korupce, darebáctví, prospěchářství, intrikami, podrazáctvím a nepoměrem platů. Dnes je situace mnohem horší, současní vlivní politici mluví stejně dokonale jak soudruzi před 21 lety. Reklamy nám nabízí nekvalitní zboží (viz. příklad - máslo před roikem 1989 a dnes je to hnus). Vemte si třeba silnice, po roce 1989 když jsme vyjeli na západ a zahranicemi byly nádherné silnice, hned jsme si říkali, konečně i my se dočkáme a radovali jsme se. Takové silnice jako jsou dnes jsme zdalekali před rokem 1989 neměli. Mohl bych nekonečně dlouho psát co bylo a co je dnes. Připadá mě, že poctivá prodavačka, která má plat 8000 Kč, stará se o rodinu a je slušná a nějaký hejsek s Čezu bere plat 10 miliónů měsičně, to nikomu nevadí? To nemluvím o platech starostů, úředníků, projektantů, právníků apod. Jejich práce vůbec neodpovídá výkonu. Ať se na mě nikdo nezlobí, dnes mám strach co bude. Před rokem 1989 jsme měli určité sociální jistoty, dnes nevíme zda nebudu žít v chudobě, jak mnozí dnešní důchodci. Já hodnotím společnost podle toho, kolik má nezaměstnaných, žebráků, bezdomovců a né podle toho zda projektant má za rok dvě nová luxusní auta a praktický lékař si jezdí 5x za rok na luxusní dovolené po celém světě. Prosím Vás už konečně nechte minulost minulostí. Dívejme se do budoucnosti, dívejme se výlet do přírody, na pole plná fotovoltanických článků, úrodná pole, louky a stráně plné supermarketů a vil zbohatlíků, v lese uskakovat čtyřkolkám. Kde bude klid ! My starší budem vzpomínat na krásnou přírodu plné trampů a říkat si, ať byli komunisté jací byli pořád byli stokrát lepší než dnešní zlatokopové bez charakteru. Vzhůru do nejisté a černé budoucnosti. Modrým ptákům, oranžovým barvám a překábátěncům zdar. Video se mě líbí, je bezpřostřední.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: Trampské osady na Tišnovsku - Kutiny (Hodnocení: 0)
Od: pedro-kondor (pedro.kondor@gmail.com) - Čtvrtek, 20.01. 2011 - 02:14:59
 
Díkec za kladné hodnocení kamaráde Džoníku, taky jsi mohl dát vědět nějak dopředu, že tam valíte. Já jsem tam na těch Kutinách teď přes zimu skoro každej wíkend, akorát teď byla vyjímečka neboť jsem byl - a velmi rád - na "6. Country bále RCC" v Rohovej za Senicú nad Myjavou. Fantasticóóó... Ještě v pondělí v poledne, když jsem si říhnul, tak jsem cejtil tu "Spišskou borovičku". Příští tejden tam máme takovou malou soukromou oslavičku narozenin paní hospodské Alenky Sedlmaierové, ale dorazte 5.-6. února, kdy tam děláme takovej malej "Trampskej bál". Kdybyste vzali s sebou nějaký trampský kytáristy tak by to byla úplná "špica" ! Jo a ty kámošu co tam prndáš vo těch komančích......, bohužel nemůžu nic jiného než s Tebou z 90 % souhlasit. Těch 10 % si nechávám na to jak nás ty Kurvy na čundrech dusily... Ale to Ty nemůžeš asi znát neboť nejsi Tramp. Kdybys byl, tak by jsi si na to vzpoměl co nám dělali za represálie a nikdy bys nenapsal TO, co jsi napsal. Ale beztak díkec za Tvůj názor !!! Každej názor potěší, i ten kladnej nebo zápornej. Nejhorší je, že toto video shlédli snad všichni tišnovští trampové, ale názor svůj sem "nehodí". Jenom se zmohou na pitomý kritický řečičky někde na slezine na "Krčku". A nejvíce je všechny se..., že to nezmákl nikdo z nich, ale jakejsi Pedro z T.O. Kundor z Kuřimi u Brna. Na druhé straně už vo tom taky "chlapec" něco ví, vždyť už trampuje více jak 40 let a letos v dubnu mu bude 60 let. No to bude panečku Oslavička.... nad to "naší" Oslavkou u Ivoša Lysáka v "Areálu nad Lamberkem". Už mě dopředu z toho bolí hlava a "mám chuť" si předem vzít 2 ks Paralenu. Tak se chlapi diskutéři mějte fanfárově a já valím do "peří", vždyť už je více jak 2 hodinky po půlnoci. Ahojky Pedro - téměř poslední vopravdickej KONDOR


[ Odpovědět ]
 
Související odkazy
· Více o tématu Tišnovská televize
· Další články od autora InfoCentrum


Nejčtenější článek na téma Tišnovská televize:
Tišnovská televize TTV

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 * Přidat do oblíbených

 Sdílet na Facebooku

 g Přidat na Google

 t Sdílet na Twitter

 m Sdílet na MySpace

 l Sdílet na Live

 * Sdílet jinde

InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Informační portál města Tišnov a tišnovského regionu. Noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tišnovského a Kuřimského regionu.
Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2005 - 2018 InfoCentrum Tišnov
Odebírat naše zprávy můžete pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 3.83 sekund