InfoCentrum Tisnov - Noviny Tisnov TISNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tisnovského a Kuřimského regionu.
inzerce sport kultura galerie a výstavy foto video černá kronika restaurace reality turistika volný čas školy nabídka práce Hudba Tanec Zábava Noviny Tisnov KUŘIM - TISNOVSKO-KUŘIMSKO
VIDEA z regionů
HLAVNÍ NABÍDKA

Úvodní stránka · 
WWW @ Obce regionu · 
FIRMY a odkazy · 
Témata článků · 
Archív článků · 
Top 10 · 
KONTAKT · 
CENÍK REKLAMY · 
Diskuze a komentáře · 
Přidej na InfoCentrum · 
Noviny TIŠNOVSKO ·
 

Tištěný měsíčník TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO
Tišnovská televize
Tišnovská televize
KATEGORIE
- Celý OBSAH - ZDE

 · Politika - VOLBY
 · AUTO - MOTO
 · Církev
 · CSS Tišnov
 · Dům dětí a mládeže
 · Doprava
 · HASIČI
 · Hitlerova dálniceR43
 · MAPY
 · Městské kulturní středisko
 · Muzeum města Tišnova
 · Oblastní charita Tišnov
 · Hrad Pernštejn
 · Počasí Tišnov
 · Společenská rubrika
 · Rodinné centrum
 · Tišnovské trhy
 · Tišnovský vozíčkář
 · ÚMRTÍ
 · Výrobky z Tišnovska
 · Zlobice - Ovenálie
 · Kuriozity
 · Úřady a instituce
 · Mapy
 · Výrobky z Tišnovska
 · Stará fotografie - seriál
 · Zdeněk Juránek a jeho tvorba
Počasí + Kamery
Náhodné zprávy

Galerie a výstavy
[ Galerie a výstavy ]

·KPVU SLAVÍ 40 LET
·Výstava v lomnické Synagoze
· ZA POKLADY BÝČÍ SKÁLY KRASOBUSEM
·VÝSTAVA TVÁŘE MÍSTNÍ CÍRKVE JEŠTĚ TENTO VÍKEND
·Výstava lilií v Rajhradě
·Výstava Jany Bělské Zastavení v Galerii Skleněnka
·Tajemnství jeskynních kostí
·RUKU V RUCE - TOUHA JE ZÁZRAK
·Petr Kvíčala - Ornament krajiny
Videa Tišnov
Podpořte InfoCentrum Tišnov
Líbí se vám server tisnov.info?
Chtěli byste jej propagovat na svých stránkách?
Návštěvnost
Zaznamenali jsme
78991023
přístupů od měsíce Květen 2005
TOPlist
Obchody VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel
Autor: InfoCentrum - Středa, 17.11. 2010 - 11:48:20 (11149 čtenářů)
Téma: Obchody
V Tišnově byla  17.11. 2010  naproti nádraží otevřena nová prodejna - supermarket Albert. Zákazníci ocení zejména moderní prostředí prodejny, přehlednost sortimentu, moderní pokladny, širokou nabídku sortimentu...

Prodejna je vybavena take vlastním dopekem, takže zákazníci budou mít možnost koupit si čerstvé pečivo každý den. Velikost prodejní plochy je 673 m2, celková plocha včetně zázemí je 965 m2. K dispozici je 25 parkovacich mist.
Práci v této prodejně našli tři desítky nových zaměstnanců z Tišnova a okolí.


Související témata

Tišnov VIDEA

"VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel" | Přihlásit/Registrovat | 26 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 00:13:12
Na tomto videu, hned po otevření, to vypadá jak úžasný obchod to je. Byl jsem v Albertu dvě hodiny po otevření. Takovou neschopnost celého kolektivu jsem ještě nikdy snad neviděl. Ve frontě jsem strávil 27 minut, tak jak před vánocemy před 21 lety, když jsem čekal na zaplacení. Prodavačky bez úsměvu. Pokladní, která markovala frontu ve které jsem stal já, nebyla schopna odbavit žádného zákazníka, pořád něco hledala - jak učeň který je poprve na praxi. Tak na toto jsme čekali tak dlouho ? Slevy na letáku neodpovídaly skutečnosti. Oplatky a čokolády - ty samé od stejného výrobce jak v Penny dražší o 5 až 6 Kč než v Penny. Nejsem příznivcem žádného supermarketu, ale bohužel dnes, dnešní potraviny, nemají žádnou úroveň, snad až na nějaké vyjímky. Jsme na tom zas jak před 21 lety, když přijedeme na západ, do kteréhokoliv obchodu či supermarketu, tak si opět povzdechneme, že ten západ prostě nikdy nedostihnem.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 06:26:50
 
...Vám se asi nikdo nezavděčí. Co čekáte první den 2 hodiny po otevření? Chtěl bych vidět Vás v tuto dobu na úplně novém pracovišti, kde jste si asi těžko mohl něco natrénovat dopředu. Já jsem navštívil obchod asi kolem poledne.....jasně lidí bylo hodně....hlavně jako já, zvědavých a vůbec jen tak procházejících se po marketu. Já osobně jsem byl velmi mile překvapen, čisto, pěkně naaranžované zboží, kuřecí prsíčka za 60 Kč /kg a prodavačky dělaly maximum. Tedy já se tam určitě budu pravidelně vracet......v Tišnově nic lepšího nemáme. Znám i Alberta v Kuřimi.....s Tišnověm nesrovnatelné.....Tišnov a Albert je opravdu skvělý. Jen škoda, že obchod nestojí někdě nahoře v novém sídlišti Na Honech....tam bychom si ho opravdu vážili. Nakupování u pana Šťávy není ideální pro tolik lidí....i když dělá, co může.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 10:37:43
 
Kuřim je uplně nejlepší nevím co proti němu máte.V Tišnově albert je strašně malej podívej se do Kuřimi a pak uvidíš rozdíl jak je v Kuřimi mnohem mnohem větší.!!.NJN v Kuřimi se má stavět obrovský nákupní centrum Kaufland.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Normální zákazník - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 11:03:34
 
Však si dnes můžete vybrat - ne jako před 21 lety. Jezděte si třeba do Vídně...


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 12:59:33
 
No tak nechoď nikam čumět při zahájení a seď doma na prdeli. Dnes už je tom tam v pohodě.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 13:07:53
 
Všechno dobrý akorát to parkování je slabší


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Normální zákazník - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 13:41:09
 
Taky si myslím, že to parkování je kvůli počtu míst asi zatím jediné mínus. Jinak - řeči o neschopném personálu v den otevření jsou nesmyslné. Že to tam ze začátku trošku zaskřípe, s tím se musí počítat....mně to tedy rozhodně nevadilo. A pokud jsem si mohl všimnout, zamračený personál jsem tam tedy neviděl.


[ Odpovědět ]

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Kamil Dulínek - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 10:39:03
Tak já jsem se zúčastnil také otevření nového Supermarketu Albert v Tišnově.Jsem jeho zaměstnancem a musím, reagovat na příspěvek nejmenovaného a podrážděného občana.Věřte, že jsme pro Vás i všechny občany udělali maximum.nápor lidí byl obrovský, ale s tím se počítalo jak ze strany zaměstnanců, tak jsme zdravě usuzovali že by to tak mělo být i ze strany zákazníka. Co se týká cen letákových a akčních, myslím že bylo kolem Vás dostatek personálu, které jste mohl na to upozornit.opravdu není možné udělat vše bez chyby. Ale doufám, že jste na Albert nezanevřel a budete se k nám vracet. Vždy se budeme snažit pro Vás, i všechny naše budoucí zákazníky udělat co bude v našich silách a rádi Vás opět uvidíme. s pozdravem Kamil Dulínek


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 17:12:02
 
Dobrý den také budu reagovat na příspěvek od nejmenovaného zakazníka.Jsem také zaměstnankyní alberta v Tišnově a pro to , aby byli zákazníci spokojeni jsme udělali maximum.To , že jste stál 27min ve frontě za to nemůžeme jelikož byl velký nápor lidí.A to , že pokladní hledala pořád něco jako učeň v papírech tak to proto, že na určitý sortiment zboží jako je ovoce,zelenina a nebo pečivo jsou určitý kody a kdybychom jsi je měli všechny pamatovat tak bychom museli mít hlavu jako balon.Ráda bych viděla Vás v naších pozicích v ten den.Mohu Vám říct, že jsme udělali opravdu maximum.14 dní před otevřením jsme každý den i o víkendu chodili do práce na 12h, abychom prodejnu nachystali a připravili pro Vás zákazníky.Na závěr Vám chci říct, že co se týče prodejny a zaměstnancu jsem ráda,že mohu v tomto kolektivu pod vedením užasné manažerky a v teto prodejně pracovat.Jsme přátelský kolektiv a práce nás baví.Budeme moc rádi, když se k nám budete vracet a odcházet spokojeni a vždy s úsměvem na tváři.Těšíme se na Vás.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Pavel - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 19:08:33
 
Milá paní,rád Vám věřím Vaše nadšení z nové práce,věřím Vám i to,že jste chodili (y) do práce od nevidím do nevidím a s radostí.Věřím Vám i nadšení ze skvělé paní manažerky. Jenom si myslím,že Vás i ostatní ta euforie ze skvělého kolektivu a skvělého prostředí brzy přejde.Za nějaký čas přijdou první problémy,první výplata a takové to vystřízlivění ze současné kocoviny.Budu rád,když tady napíšete svůj názor třeba za rok,budete-li však u společnosti ještě pracovat.Moje žena z nedostatku pracovních příležitostí a ve snaze podpořit domácí rozpočet již dvěma supermarkety prošla a její názory jsou bohužel naprosto odlišné. Jste jenom pouhý pěšák,který nic nesmí a zároveň všechno musí,práce hodně a kdy je potřeba,říci si o proplacení přesčasů si nedovolíte.Jí bylo špatně už večer před nástupem do práce. Odešla z Tišnova do Brna a bylo to stejné. Vydržela skoro 2,5 roku a pak to vzdala. Vám přeji lepší zacházení a ať Vám ta euforie,co nejdéle vydrží.


[ Odpovědět ]

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 18:22:38
Jako vždy - největší diskuze je o nakupování... Jiné problémy se v diskuzích téměř neřeší, ale obchodní domy, toť vskutku to nejzásadnější, co Tišnováky tíží. Hlavně když si budeme mít možnost v klidu nakoupit... Před 21 lety se říkalo, jak "nová doba" přinese návrat takového toho drobného místní podnikání - do dneška marně čekám na ranní křupavé rohlíčky a asi se už nedočkám, protože ještě dva-tři obchodňáky a malé stylové obchůdky to zlikviduje úplně. Ať žije konzumní blbizmus - s obchodními domy na věčné časy a nikdy jinak !


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 18:30:20
 
Neslintej tady pořád po starých časech. Ať žije KSČ(Ale na Kubě)


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 18:51:37
 
KSK - Komunistická Strana Kuby


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 19:21:04
 
Po jakých starých časech ? Ty neumíš číst nebo co ?


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 19:25:41
 
Milý pane, tak to jsme žili před jednadvaceti léty každý asi někde jinde.Pokud mě pamět neklame tak o křupavých ranních rohlíčcích si člověk mohl tenkrát nechat akorát zdát. A myslím že odpoledne už regály s pečivem zely práznotou. Na vesnicích byla dokonce zažitá praxe že si lidé musel základní potraviny (chléb, rohlíky, máslo) objednávat. Maso bylo obvykle jen ve čtvrtek. Jinak na nás z regálů koukaly pěkně seřazené zástupy mouky, cukru, soli a podobných dobrot. A to už nemluvím o dobách předvánočních a předmikulášských kdy bylo jižní a cizokrajné ovoce na příděl podle toho kdo měl kolik dětí.Takže si myslím že ta Vaše nostalgie po dobách minulých není na místě. Přeji pěkný večer.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 18.11. 2010 - 20:37:22
 
Já mám dojem, že asi všichni čtete někde mezi řádky. Tady přece nikdo nepláče po starých časech, odkud to berete...? Jeden o voze, druzí o koze... Takže polopaticky: Řeč je o tom, že se na začátku roku 1990 sliboval rozkvět malého podnikání a proto se člověk mohl začít těšit (mimo jiné a třeba i obrazně řečeno) na křupavé rohlíčky, které znal jen z vyprávění a za bolševika si o nich mohl nechat jenom zdát. (Nebo si pamatoval ze starých filmů z první republiky, jak v pět ráno někdo rozváží čerstvé zboží z pekárny přímo do domů...) Jenomže teď je tady místo toho nesmlouvavý diktát nadnárodních obchodních řetězců, které postupně zlikvidují veškerou místní kreativitu a prodávají (a budou prodávat) místo rohlíků stejné gumáky jako byly ve kšeftech před 25 lety. Jestli je to moc složitě řečeno, tak se omlouvám, ale o nějaké nostalgii po komunistických časech jsem proboha nenapsal ani písmeno !!!


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Pátek, 19.11. 2010 - 14:42:15
 
Tak se netěš a začni podnikat, rádi k Tobě budeme na rohlíčky zvláště vypečené chodit


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Pátek, 19.11. 2010 - 17:02:09
 
Problem je v tom, ze tisnovsti maloprodejci meli 20 let na to, aby se predvedli... A nic... Tak pak se nedivte, ze nekdo oslavuje alberty apod. Uz totiz byl nevyssi cas!


[ Odpovědět ]

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Pavel - Pátek, 19.11. 2010 - 09:20:04
Těm, kterým se nová prodejna Albert v Tišnově nelíbí, tak ať tam prostě nechodí, vždyť se je o to nikdo ani neprosí. Hned vedle mají úžasnej supermarket Penny, tam si mohou nakoupit "čerstvé" potraviny a ovoce. Mě se osobně Albert libí, jen tak dál.


[ Odpovědět ]

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Pátek, 19.11. 2010 - 21:56:11
Albert se mi velice líbí,v prodejně se nachází široký sortiment nabízeného zboží za dobré ceny a hlavně po stánce kvality je úžasný.Personál je velice přátelský,obětavý a vstřícný.


[ Odpovědět ]

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Pátek, 26.11. 2010 - 13:27:20
Prodejna Albert je velmi pěkná, velice se mi líbí. V prodejně je velký výběr různého sortimentu, za velmi příznivé ceny a kvalita je na vysoké úrovni. Personál je velmi vstřícný, usměvavý, přátelský a obětavý. Jsem přesvědčený, že ten kdo tuto prodejnu řídí, musí mít velké zkušenosti, pevné nervi a praxi v oboru, včetně organizování a zařízování, mnoha různých problémů, které vznikají provozem prodejny, protože v tak krátké době, vše připravit a v takové kvalitě, je opravdu velké umění a proto smekám, před manažerkou a personálem, který tento supermarket připravil, pro občany Tišnova a okolí. Pocházám z Nedvědice, ale rád se budu zastavovat nakupovat v tomto supermarketu, jelikož jsem zde VELMI spokojen, přístupem personálu a zásobováním čerstvými produkty. Ještě jednou chci poděkovat manažerce a personálu, tohoto supermarketu za obětavou práci, za ochotu, vstříctnost, přístup a kvalitu čerstvého zboží. Vřele doporučuji všem z Tišnova a blízkého okolí, k návštěvě supermarketu Albert, budete velmi spokojeni. Děkuji všem zaměstnancům Albertu. Děkuji za občany Tišnova a okolí a jeden občan z Nedvědice. Vřele budu doporučovat supermarket Albert známým, opravdu se není za co stydět!! Ještě jednou děkujeme.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Vendelín - Pátek, 26.11. 2010 - 19:00:32
 
Strýcu,nakupujte u vás v Medvědici a hotovo. To tam nemáte obchod,že jedete až do Tišňova?Nějak podezřele moc chvály.Nedělá tam náhodou Vaše tetka. Když už budete v Tišňově stavte se taky v Penny.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Sobota, 27.11. 2010 - 06:20:30
 
Vážený strýcu, nakupuji v Nedvědici, Medvědici neznám, jak je vidět, znáte dobře okolí. Jezdím služebně přes Tišnov, bohužel jsem si dovolil nakoupit ve Vašem supermarketu a hodně se mi tam líbilo. To, co jsem napsal, za tím si stojím. Napsal jsem to, co jsem cítil, podezřelý jste Vy, jelikož nějak podezřele se snažíte, tento supermarket odsuzovat, aniž by jste mu dal prostor, aby se projevil. Kritizovat umí každý, ale udělat něco dobrého pro lidi, umí málo kdo, ale to by nesměl být český národ, aby vše nepošlapal a neskritizoval, protože, i kdyby to bylo 100% bez chyby, najdou se lidi, jako Vy a začnou vymýšlet, šťourat, jen aby nedali nové věci prostor, každý jen kritizuje, ale ať každý začne u sebe a možná to tu bude lepší. Bohužel, nemám tetu, která je zaměstnána v tomto supermarketu a kdybych, měl, neměl bych se za co stydět. Nakupuji i v Brně v Hypermarketu Albert v Modřicích / Olympie /, jsem tam také spokojen, nemám tolik tet, aby všechny pracovali, ve všech albertech. Jste nějak podezřele zaměřený na Albert, asi podnikatel, který podniká právě v potravinách, je mi Vás líto, ale bohužel konkurence, je konkurence a je to zdravá a dobrá věc. Představte si, že jsem v Penny nakupoval, děláte si srandu?, co chcete porovnávat?? To je nesrovnatelné s Albertem. Nenakupoval jsem v Penny poprvé, nakupuji tam, kde to stíhám po cestě domů. Doufám, že Vám to nevadí. Nakupuji v Kauflandu, Interspar, Albert, a jiných potravinových obchodech, ale trvám na svém, že to kolektiv, s jejím vedením, zaměstnanci Albertu připravili velice pěkně a stojím si za tím, co jsem napsal. Ještě jednou jim děkuji, za to co dokázali a jak to připravili. Pokud se Vám Albert nelíbí, tak můžete nakupovat v Penny, nebo kdekoliv jinde, já jsem se jenom svobodně vyjádřil a doufám, že to ještě mohu. Co Vám brání, aby jste si nakupoval tam, kde je to lepší a Vy budete spokojenější, nemám pravdu? Mějte se pěkně, příjemné nakupování a přeji Vám příjemný den.


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Zdeněk - Středa, 15.12. 2010 - 01:31:00
 
Albert je téměř otevřený jeden měsíc. No, žádné bum to tedy neni. Většina nakupujících je sklamaná a o cenách ani nemluvím. Tak jsem udělal malý průzkum. Mám rád rybí salát od Varmuža (je to jediný rybý salát, který se dá jíst). Tak cena v Albertu je 17,90 Kč, ten stejný v AZ 13,90 Kč a v Penny 9,90 a nyní v akci 8,90 Kč. S naprostou jistotou vím, že Varmuža vyrábí tento salát pro všechny odběratele ve stejné kvalitě. Někde jsem slyšel, že je Albert drahý proto, že má kvalitnější produkty. Je to možné, že něco může být kvalitnější, obávám se, že běžný zákazník to asi nepozná, a můj malinký průzkum odhalil, že v kvalitě to asi nebude. Albert navíc působí stísněně, nepřehledně, chaoticky. Škoda. Lidé se vracejí do opovrhovaného marketu Penny. Nakonec Tišnováci měli vždy smolu. Co v sousedních městech bylo samozřejmostí v Tišnově vždy chybělo. Tak to bylo před 17.listopadem a po je to ještě horší. Jaké máte skušenosti Vy, občané Tišnova?


[ Odpovědět ]
Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Středa, 15.12. 2010 - 21:13:44
 
Tak já bych pane Zdeňku si dovolil reagovat na Váš článek, protože si vůbec nemyslím, že lidé z Tišnova jsou nespokojení, ale prostě najdou se lidé, kteří budou neustále nespokojeni, i kdyby prodejna a sortiment zboží, byl absolutně v pořádku. Pokud člověk bude chtít, tak si vždycky něco najde, nemyslíte? Ceny některého zboží jsou vyšší, některého nižší, každý prodejce si cenu určuje podle svého zvážení a Vy si můžete vybrat, kde nakupovat. Benzín a naftu, taky nemáte na čerpacích stanicích cenově stejnou a řeší to někdo? Tak si kupte Váš oblíbený rybí salát tam, kde ho mají levnější a podle Vás, asi lepší a třeba si přijdete do Albertu koupit něco jiného, co jinde nemají tak levné a dobré. Co Vy na to? Nemohou být ceny všude stejné, to jistě pochopíte. Albert se snaží dělat takové ceny, aby uspokojil zákazníka a snaží se dodávat do prodejen čerstvé a kvalitní produkty. Veškeré zboží, je pečlivě kontrolováno, kvalitáři výroby a mohu Vás ujistit, že drobné nedostatky, co se týče kvality, jsou ihned reklamovány a vráceny dodavately. Je to pečlivě a přísně kontrolováno, jak co se týče kvality, dodržování teplot, chlazení potravin, doba trvanlivosti a především kvality. No a co se týče před 17. listopadem, tak jste asi zapomněl, co v obchodech bylo za produkty a co je dnes, ať už do množství sortimentu, tak i do kvality. To nebudu vůbec zmiňovat, jaké kdysi se prodávalo pečivo, nebo zelenina, za totality a jsem přesvědčený, že Albert se vyrovná hodně supermarketům v Německu, Španělsku, Francii, Velké Británii a tam si pořádně potrpí na kvalitu veškerého zboží a věřte, že to mám dobře zmapované, protože jsem se pohyboval po celé evropě, tak mohu porovnat. Byl bych velice překvapen, kdyby p. Zdeňku někdo napsal, koupil jsem v Albertu něco tak levného, že takovou slevu nikde nemají a že toho levnějšího zboží je tam dost, než jinde, zvlaštní je, že tohle nikdo nenapíše, co Vy na to? Svět přece nestojí na jednom rybím salátu, ne? Takže doufám, že se neurazíte, že jsem musel reagovat na Váš článek a mám názor úplně jiný. Jsem přesvědčený, že zaměstnanci supermarketu Albert, včetně vedení, dělají vše proto, aby zákazník nakupující v této prodejně byl spokojený a nadále se vracel do supermarketu Albert a byl spokojeným zákazníkem. Takhle to působí zase na mne pane Zdeňku. Takže Vám přeji příjemné nakupování a zároveň, Vám přeji příjemný den.


[ Odpovědět ]

Re: VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel (Hodnocení: 0)
Od: Alena - Sobota, 18.12. 2010 - 17:34:11
Tak jsem si četla tady příspěvky občanů z Tišnova a okolí, k našemu novému obchodnímu centru Albert a chtěla bych na některé reagovat a vyjádřit se také sama za sebe, jako žena, jak jako zákazník vnímám celkový dojem a provoz této prodejny. Mohu říci, že nakupuji v různých lokalitách Brna, Kuřimi a i Tišnova a chtěla bych říct, že prodejna Albert se mi velice líbí, jsem spokojena s kvalitou a zásobováním potravin a veškerého zboží, i co se týče cenové dostupnosti zboží, které zde nakupuji. Dost si všímám zaměstnanců supermarketu Albert a řeknu Vám, že ne vždy s námi zákazníky to mají lehké. Všimla jsem si, že děvčata jsou pěkně upravená, příjemná, usměvavá, ochotná a snaží se nám zákazníkům vyjít vstříc a poradit tak, aby jsme mi zákazníci byli spokojeni. Ale někteří z nás, dejme si ruku na srdce, se nechovají, tak jak by měli a je to více ze strany nás zákazníků. Vážení vezměte si v potaz, že od rána do večera musí prodavačky stát a odpovídat na určité naše dotazy a ne vždy příjemné otázky a připomínky od nás zákazníků, není vždy jednoduché a snadné, každého z nás uspokojit. Kolektiv je pracovitý, je vidět, že ty děvčata to opravdu baví, jsou pracovité a všimla jsem si, že jejich vedoucí, myslím si, že je to paní manažerka, poznala jsem to podle fotky u hlavních dveří, s nimi jedná vlídně a velmi dobře organizuje chod této prodejny a zaměstnanci se řídí jejími pokyny a je na nich vidět, jak rádi plní příkazy manažerky a vedoucích pracovníků. Nevím, jestli je to tím, že ta prodejna je tak krátce otevřená a nebo je tu tak stmelený kolektiv a mají perfektní vedení, nebo perfektní paní manažerku, která to opravdu dobře organizuje. Jsem ale přesvědčena, že je to opravdu dobře vedená prodejna a že si zaměstnanci supermarketu Albert, zaslouží POCHVALU! Ale vzhledem, že tu chodím nakupovat velmi často a dost si všímám dění kolem, tak si myslím, že paní manažerka tuto prodejnu velice dobře řídí a velice dobře organizuje provoz této prodejny. Byla jsem u náhodných několika rozhovorů, mezi vedoucím a zaměstnancem a také, když se jednalo s námi nakupujícími zákazníky a vždy byli ochotní a vstřícní a vše bylo vyřešeno ku spokojenosti zákazníka a to se všude opravdu nevidí. Jsem ráda, že ještě existují lidé, kteří mají respekt, a umí dát příkaz takovým vlídným způsobem, až to pohladí na srdíčku, že v dnešní době ještě existují takoví lidé, až se nad tím člověk i pozastaví, protože v dnešní době takový přístup mezi vedením prodejny, zaměstnanci a zákazníky, to se dnes opravdu málo vidí. Jsem překvapená tak příjemným přístupem paní manažerky, zaměstnanců supermarketu Albert vůči zákazníkům a chtěla bych jím tímto VŠEM, VELMI PODĚKOVAT, za jejich ochotu, obětavost a pracovní nasazení. Vím, jak je tato práce náročná a co úsilí musí zaměstnanci vynaložit, aby uspokojili nás zákazníky a ne vždy se to podaří, ale v této prodejně se to opradu daří myslím si, velice dobře. Lidi uvědomme si, že to dělají pro nás a že se snaží nám zákazníkům vyjít všemožně vstří, jak to jde a určitě to není jednoduché. Četla jsem zde dost kritiky, kritizovat umíme všichni dost velice dobře, na to jsme u nás jedničky, ale byla bych ráda, kdyby někdo dokázal taky pochválit a ocenit tyto zaměstnance, protože vím, že se snaží a dělají co mohou, včetně vedení a manažerky tohoto supermarketu. Pracovala jsem spousty let, jako prodavačka a vedoucí velké prodejny a vím, jak to není vůbec jednoduché. Proto jim všem děkuji a chválím je za jejich práci a mám z toho velkou radost a dobrý pocit. Přeji jim všem do Nového roku, pevné nervi, trpělivost s námi zákazníky a aby si udrželi tu laťku, kterou si nastavili. Za občany Tišnova a okolí, Vám všem moc z celého srdce DĚKUJI, Alena


[ Odpovědět ]
 
Související odkazy
· Více o tématu Obchody
· Další články od autora InfoCentrum


Nejčtenější článek na téma Obchody:
VIDEO: nový supermarket Albert v Tišnově otevřel

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 3
Účastníků: 2

Dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 * Přidat do oblíbených

 Sdílet na Facebooku

 g Přidat na Google

 t Sdílet na Twitter

 m Sdílet na MySpace

 l Sdílet na Live

 * Sdílet jinde

InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Informační portál města Tišnov a tišnovského regionu. Noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tišnovského a Kuřimského regionu.
Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2005 - 2018 InfoCentrum Tišnov
Odebírat naše zprávy můžete pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund