InfoCentrum Tisnov - Noviny Tisnov TISNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tisnovského a Kuřimského regionu.
inzerce sport kultura galerie a výstavy foto video černá kronika restaurace reality turistika volný čas školy nabídka práce Hudba Tanec Zábava Noviny Tisnov KUŘIM - TISNOVSKO-KUŘIMSKO
VIDEA z regionů
HLAVNÍ NABÍDKA

Úvodní stránka · 
WWW @ Obce regionu · 
FIRMY a odkazy · 
Témata článků · 
Archív článků · 
Top 10 · 
KONTAKT · 
CENÍK REKLAMY · 
Diskuze a komentáře · 
Přidej na InfoCentrum · 
Noviny TIŠNOVSKO ·
 

Tištěný měsíčník TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO
Tišnovská televize
Tišnovská televize
KATEGORIE
- Celý OBSAH - ZDE

 · Politika - VOLBY
 · AUTO - MOTO
 · Církev
 · CSS Tišnov
 · Dům dětí a mládeže
 · Doprava
 · HASIČI
 · Hitlerova dálniceR43
 · MAPY
 · Městské kulturní středisko
 · Muzeum města Tišnova
 · Oblastní charita Tišnov
 · Hrad Pernštejn
 · Počasí Tišnov
 · Společenská rubrika
 · Rodinné centrum
 · Tišnovské trhy
 · Tišnovský vozíčkář
 · ÚMRTÍ
 · Výrobky z Tišnovska
 · Zlobice - Ovenálie
 · Kuriozity
 · Úřady a instituce
 · Mapy
 · Výrobky z Tišnovska
 · Stará fotografie - seriál
 · Zdeněk Juránek a jeho tvorba
Počasí + Kamery
Náhodné zprávy

Prodejní akce v sokolovně
[ Prodejní akce v sokolovně ]

·AKCE V SOKOLOVNĚ TIŠNOV LISTOPAD - PROSINEC
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA TIŠNOV - LISTOPAD
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA TIŠNOV - ŘÍJEN
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA TIŠNOV - BŘEZEN
·Akce v tišnovské Sokolovně - prosinec
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA Tišnov - listopad
·Prodejní a sportovní akce v Sokolovně - říjen
·Prodejní akce v tišnovské Sokolovně - září
·Akce v tišnovské Sokolovně - květen
Videa Tišnov
Podpořte InfoCentrum Tišnov
Líbí se vám server tisnov.info?
Chtěli byste jej propagovat na svých stránkách?
Návštěvnost
Zaznamenali jsme
77523990
přístupů od měsíce Květen 2005
TOPlist
Politika - VOLBY Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci
Autor: Miroslav Pálka - Středa, 13.04. 2011 - 18:46:16 (6811 čtenářů)
Téma: Politika - VOLBY

Jako občané České republiky se obáváme, že se z politiky zcela ztratí ideály, se kterými jsme do komunální politiky vstupovali. 
Nedovolme to, prosím!

Kandidáti Věcí veřejných v TišnověVyjadřujeme podporu všem členům a příznivcům Věcí veřejných, kteří chtějí stejně jako my prosazovat ideály této strany.
Důrazně se ohrazujeme vůči mediálním výpadům Kristýny Kočí, že se Věci veřejné staly sektou.
Cítíme se i nadále součástí Věcí Veřejných a mediální výpady tohoto druhu nás hluboce uráží!

Současná účelová mediální kampaň vedená proti Věcem veřejným pouze potvrzuje nepohodlnost myšlenek o potlačení velké míry korupce ve vysoké politice.
Prostředky k tomu použité jsou zákeřné - vědomě mířící do nejcitlivějších míst duše občana.

Další informace na   www.veciverejnetisnov.cz

(komerční sdělení)


Související témata

Tišnov

"Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci" | Přihlásit/Registrovat | 13 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Zdeněk - Středa, 13.04. 2011 - 20:37:42
Obyčejní lidé této naší vlasti jsou velice znepokojeni vyvojem politiky této země. Přestávají, lépe řečeno už nevěří politikům vůbec. Vyzíváte, abychom to nedovolili. My obyčejní lidé, pokud se nechceme dopustit tréstného činu, nemůžeme udělat vůbec nic, tak dobré máme zákony. Chrání darebáky a lidem, kteří mají polovinu průměrného platu, a to je nás nejvíce, nás žádné zákony proti politickým rozhodnutím nechrání. Ožebračují nás na každém kroku a samy jezdí v luxusních vozech, luxusně žijí a ještě si užívají financí z korupcí. Dokud politici nebudou zodpovědní za svá rozhodnutí a nebudou za to trestáni jako každy obyčejný člověk, nikdo nikdy to v této zemi nedá dohromady, jest-li to ještě vůbec půjde. Žijte skroměji a nevyhazujte prostředky nás všech. My obyčejní lidé vyzíváme NEDOVOLME, ABYCHOM ŽILI POD DŮSTOJNOSTÍ ČLOVĚKA. Pokud chcete pro občany této země něco dělat tak to sakra už někdo začněte dělat. Pokud chcete, aby Vás někdo podpořil, musíte také říct jak ! a co pro nás jste schopni skutečně udělat. Nezůstat jenom u slibů. Může se také stát, že i VV ztratíte zbytek důvěry. KORUPCE VE VŠECH ODVĚTVÍ MUSÍ BÝT TVRDĚ POTRESTÁNO. A TO I TEN KDO DÁVÁ A I TEN CO BERE, ALE I TEN KDO TO VÍ A NIC NEDĚLÁ. A teď napište co pro Vás můžeme udělat Ti co Vám ještě věří. To co jste napsali, je jen zpráva či informace. Co dál ...


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: RD - Čtvrtek, 14.04. 2011 - 13:06:23
 
Pěkně a výstižně napsané, souhlasím se Zdeňkem!!!


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 14.04. 2011 - 16:11:02
 
Děkujeme ,taky odejděte !!!!


[ Odpovědět ]

Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 14.04. 2011 - 18:22:43
Tady je krásně vidět, že je to sekta, která bezmezně naslouchá pokynům bárty a spol. Myslel jsem, že v Tišnově jsou lidi za VV spíš nestraníci, kteří v období "honu na bioplynku" využili toho, že jim VV poskytly kandidátku a ušetřily je od sběru podpisů na vlastní. A myslím, že se i ukazuje, že to se socanama vedou poněrně slušně. Tak proč lezoy bártovi do zadku a píšou tato nesmyslná (a povinná) prohlášení? Vždyť tím jenom naštvou lidi, kterým je z celostátního působení VV (a celé vlády) na zvracení!?!?!?


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: RAS - Pátek, 15.04. 2011 - 18:47:42
 
Ten Bárta, jehož jméno ani neumíte správně napsat, za 3/4 roku na ministerstvu ušetřil 13 miliadr korun - oproti původním smlouvám. To je pro někoho dost dobrý důvod aby tam skončil. Ostatní je záminka. Podle čeho se pozná sekta ? Události posledních 14 dnů jsou ošklivé - ale budete li mít oči otevřené - tak je to zkouška odkrývající charaktery. Lehké zkoušky toho moc neukazují. Zkuste se na věci dívat v souvislostech.


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Neděle, 17.04. 2011 - 09:49:09
 
A kde je ušetřil??? O tom si nechám rád popovídat. Pohádka o odstranění nepohodlného ministra je opět jen dokonale vymyšlená báchorka podle krizového scénáře psychologa ABL pana Dobeše... Prostě a jasně, VV nejsou demokratickou stranou, ale dobře promyšleným projektem, jak se dostat k moci. Kdo to nevidí, tak buď od Bárty bere taky nebo je to hlupák.


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Neděle, 17.04. 2011 - 14:23:28
 
Sice ušetřil nějaké miliony ale na druhou stranu připravil spoustu lidí o práci,zavřenim různých staveb po celé ČR


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Jiří Blaha (blahajiri@centrum.cz) - Neděle, 17.04. 2011 - 18:59:35
 
Vážený pane Bezejmenný, nechci Vám brát Váš názor na vyjádření pana Kalouska, Tluchoře a Kmenty z Mf Dnes o domnělé sektě VV. Něco jsem o sektářství četl a v principu to funguje trochu jinak. Manažerský názor pana Bárty na práci s potencionálním zákazníkem proneseným v roce 2007, je i dnes základem všech manažerských pouček o rozvoji firem. Kde pan Kmenta sehnal, tento jistě tajný zápis z porady, a proč nemá potřebu to vysvětlit? Dá se buď ukrást z počítače a nebo za úplatek koupit od účastníka porady. Nic z toho není legální. Stejně tak není legální předávání půjček v obálkách od ústavních činitelů. Proč pan Kmenta z Mf Dnes neodhalil údajný důvod předávání těchto peněz. Buď se peníze půjčují a nebo musí být důvod pro zaplacení mlčenlivosti. Proč do dneška nevíme, za co pan Bárta měl zaplatit panu Škarkovi a paní Kočí? Dále bych Vás chtěl upozornit, že nevidím nic divného na důvěře slušných občanů ve stranu, prosazující boj s korupcí. Že to není nic jednoduchého, ukazuje mediální kampaň Mf Dnes plná intrik. Proč pan Kmenta nepsal tak šťavnaté články v kauze Drobil, když někdo ukradl pro Langra stánky z vyšetřovacího spisu. Jestli se zajímáte o politiku, jistě víte, co může pro krajské kmotry znamenat prosazená změna v zákoně o vyšetřování korupce, bez odsouhlasení na ministerstvu. Proto asi všechny krajské organizace podporují jednohlasně Tluchoře. Nechtějí dopadnout jak Kvapil v Žabinách. Na závěr bych Vás chtěl upozornit, že i sympatizanti se nemusejí bát vyjádřit svůj osobní názor, neboť je to jedna z mála ústavních možností, která občanům umožňuje reagovat na mediální marasmus politiky ve společnosti. S pozdravem Jiří Blaha


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Středa, 20.04. 2011 - 11:52:21
 
Jediné řešení-Bárta prezident,Sobotka /CSSD/ premier.


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Pátek, 22.04. 2011 - 18:39:41
 
Milý pane. Zde nejde o to, kdo co řekl nebo napsal. Sekta nesekta, neodvádějte řeč. Pan Bárta bojuje proti korupci, ale sám uplácí. Že někde něco uspořil, to je chvályhodné, ale je to opět zastírací manévr. On prostě lže, slídí a uplácí. A pro ostatní, vždyť víme, že půjčka může být i nenávratná. V tomto případě je to tedy stejně úplatek.


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Sobota, 23.04. 2011 - 10:22:41
 
Věci veřejné i přes množství trapných předvolebních hesel o boji proti korupci a zatuchlým politickým pořádkům přinesly do politiky metody otevřeného uplácení, vynucování loajality sebestřednému a diktátorsky uvažujícímu Bártovi, neskrývaného prorůstání soukromého podnikání do politiky. Hloupé řeči ještě hloupějšího prmedsedy Johna o boji proti korupci a snaze jim v tom zabránit jsou jen prázdným tlacháním, kterému už věří jen pár stejně hloupých ovcí z řad "véčkařů". Nutno podotknout, že si vás Bárta obmotal kolem prstu dokonale, všechna čest. Věřím však, že dny existence obchodně-politického projektu VV jsou sečteny. A s ním ať zmizí podvodníčci typu Bárta, John, Dobeš, Babák a ostatní. Bude nám bez nich líp a v ABL jistě dosud mají své kanceláře k dispozici.


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Karel Schwanzerberg - Úterý, 26.04. 2011 - 16:57:59
 
Dívám se na to střízlivě. V zemi, kde nikomu nevadí, že byl někdo v KSČ, tak proč by mi mělo vadit, že byl někdo v ABL? To pro mě není překážka. Je mi líto. Ve srovnání je to jen maličkost. Úplný text http://www.novinky.cz/domaci/231631-schwarzenberg-budeme-li-dal-blbnout-zbude-z-nas-po-volbach-jen-hloucek.html


[ Odpovědět ]
Re: Prohlášení VV Tišnov k nepřehledné situaci (Hodnocení: 0)
Od: Bezejmenný - Čtvrtek, 25.08. 2011 - 19:03:02
 
Bárta? Je to dárek, jako všichni v současné politice!


[ Odpovědět ]
 
Související odkazy
· Více o tématu Politika - VOLBY
· Další články od autora Miroslav Pálka


Nejčtenější článek na téma Politika - VOLBY:
Petice proti odvolání Rady města Tišnova - informace + VIDEO

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 * Přidat do oblíbených

 Sdílet na Facebooku

 g Přidat na Google

 t Sdílet na Twitter

 m Sdílet na MySpace

 l Sdílet na Live

 * Sdílet jinde

InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Informační portál města Tišnov a tišnovského regionu. Noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tišnovského a Kuřimského regionu.
Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2005 - 2018 InfoCentrum Tišnov
Odebírat naše zprávy můžete pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund