InfoCentrum Tisnov - Noviny Tisnov TISNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tisnovského a Kuřimského regionu.
inzerce sport kultura galerie a výstavy foto video černá kronika restaurace reality turistika volný čas školy nabídka práce Hudba Tanec Zábava Noviny Tisnov KUŘIM - TISNOVSKO-KUŘIMSKO
VIDEA z regionů
HLAVNÍ NABÍDKA

Úvodní stránka · 
WWW @ Obce regionu · 
FIRMY a odkazy · 
Témata článků · 
Archív článků · 
Top 10 · 
KONTAKT · 
CENÍK REKLAMY · 
Diskuze a komentáře · 
Přidej na InfoCentrum · 
Noviny TIŠNOVSKO ·
 

Tištěný měsíčník TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO
Tišnovská televize
Tišnovská televize
KATEGORIE
- Celý OBSAH - ZDE

 · Politika - VOLBY
 · AUTO - MOTO
 · Církev
 · CSS Tišnov
 · Dům dětí a mládeže
 · Doprava
 · HASIČI
 · Hitlerova dálniceR43
 · MAPY
 · Městské kulturní středisko
 · Muzeum města Tišnova
 · Oblastní charita Tišnov
 · Hrad Pernštejn
 · Počasí Tišnov
 · Společenská rubrika
 · Rodinné centrum
 · Tišnovské trhy
 · Tišnovský vozíčkář
 · ÚMRTÍ
 · Výrobky z Tišnovska
 · Zlobice - Ovenálie
 · Kuriozity
 · Úřady a instituce
 · Mapy
 · Výrobky z Tišnovska
 · Stará fotografie - seriál
 · Zdeněk Juránek a jeho tvorba
Počasí + Kamery
Náhodné zprávy

Obec Borač - Podolí
[ Obec Borač - Podolí ]

·Rodný domek Jana Uhra v Podolí - Vcházení do obrazů
·JEZINKY A BEZINKY
·Noviny TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
·Našel se pes
·Pohádková cesta lesem
·TFA Borač 2015 - nejtvrdší hasič přežije
·Mňau Haf karneval v Borači
·Už rostou
·TFA Borač 2014
Videa Tišnov
Podpořte InfoCentrum Tišnov
Líbí se vám server tisnov.info?
Chtěli byste jej propagovat na svých stránkách?
Návštěvnost
Zaznamenali jsme
77690146
přístupů od měsíce Květen 2005
TOPlist
Černá kronika Loupežné výpravy do Borače
Autor: InfoCentrum - Úterý, 16.10. 2012 - 18:47:34 (4908 čtenářů)
Téma: Černá kronika
Dne 12.10. 2012 v 13 hod. se po Borači pohybovalo černé auto a v něm Romové. Dvě Romky se pak vplížily do domu č.p. 65, kam se dostaly druhým vchodem, prohledaly úložné prostory v koupelně a v ložnici a následně, po objevení, že v domě je babička, tak drze prohlašovaly, že vykupují peří. Psů se nebály, naštěstí nic nezmizelo, ale snahu měly.

Další událost se stala ve čtvrtek 11.10. 2012 okolo 17. hodiny v Borači č.p. 2, kdy se nějaký člověk ptal jaký zdroj pitné vody používají a chtěl si vzít vzorky. Po odkázání na starostku obce zmizel se slovy, že je již pozdě, nasedl do automobilu se slovenskou SPZ a zmizel.

Ve středu 10.10. 2012 po 15. hodině se zase neznámí lapkové vloupali do Boračské palírny a odnesli si část vnitřního zařízení i když byli přistiženi. Sběrači kovů přijeli vínovou Felicií. Krádež řeší policie.
Jak vidno, do Borače se nyní konají loupežné nájezdy, tak POZOR! i ve vašem okolí.


Související témata

Obec Borač - Podolí

"Loupežné výpravy do Borače" | Přihlásit/Registrovat | 14 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: - Středa, 17.10. 2012 - 09:07:56

Koukám, že našim cikánům co nás vykradli došly peníze a zase obrážejí okolí. Co dělá naše čacká policie? Kontroluje lékárničky nebo studuje nové zákony? Už je snad mohli pochytat za tu dobu. Místo rozesílání upozornění. Co myslíte pane Malášku?.

Je to pořád stejná banda a stejný scénář, jenom mají o jednu babici méně. Asi měla své dny.[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: řidič - Úterý, 23.10. 2012 - 11:10:14
 
A co jste čekali , oni nemají čas :-) 3x do týdne mne zastavují v autě , vždycky vše v pořádku a číhaj na mlady kluky na benzince a buzerují je za hudbu nahlas a špinavou značku :-) Chytat zloděje ? to jste se zbláznily !! už od 89roku :-)


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: free - Sobota, 27.10. 2012 - 09:24:41
 
A co ten ,,NAS,, inspektor verejneho poradku ? opet jsem jej potkal v doprovodu policisty , ma to nejakej smysl ? to ten policista nemuze jit sam ? musi mit ocasek ? Vím jasne inspektor dostal na budku , ani se nedivim , rikat nekomu at neparkuje pred domem hnal bych jej taky !! at si dela svou praci policije a nejakej inspektor neni potreba , asi ma mesto hodne penez , muze je dat potrebnym , treba prispet na Penzion pro duchodce , mesicne by urcite uvitaly 15tis 


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Úterý, 30.10. 2012 - 10:22:46
 
Mě osobně inspektor pomohl, když mě otravoval místní bezdomovec a nebyl v doprovodu policisty. A jsem moc ráda že ho tu máme, protože alespoň někdo je vidět v ulicích. Docela by mě zajímalo kde jste přišel na to, že inspektor dostal na "budku", protože nikde v novinách jsem o tom nic nečetla, jen ve Voxu psali, že měl konflikt s partou feťáků za kostelem, ale nikde nic jiného, takže dosti pochybuji o pravdivosti vašich slov. A také tam psali že do Tišnova přišel od policie ČR, takže asi nějaké zkušenosti a znalosti mít bude a doufám, že do budoucna nám přibudou další inspektoři ať je ve městě více bezpečno.


[ Odpovědět ]

Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: jar - Úterý, 30.10. 2012 - 18:41:22
Inspektor? JJ uz jsem jej za tenhle tyden potkal 3x , z toho byl 2x ve spolecnosti policisty a 1x sám a to zvádl dát listek k asi spatne zaparkovanemu autu u mestskeho uradu (stare radnice) kde fakt v 17 hodin uz zadny urednik neni a sam tam parkuji pokud na meste neni v podvecer kde !!


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: Michal - Středa, 31.10. 2012 - 19:25:53
 
Nevím sice jak Inspektor souvisí s tímto článkem, ale když už se tu o něm diskutuje, tak já ho viděl dvakrát s policistou a asi čtyřikrát samotného a osobně je mi jedno zda chodí sám nebo s policistou hlavně že chodí. Jednou jsem byl svědkem jak domlouval partě výrostků za kostelem kteří tam dělali slušný bugr a celkem rychle je srovnal, takže klobouk dolů před naším inspektorem a jen tak dál.


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: notrends (sláva) - Čtvrtek, 01.11. 2012 - 09:13:03
 

konečně jeden pozitivní ohlas, už to vypadalo že internetové diskuze slouží jen k anonymnímu plivání špíny. Přesně to si myslím že je práce pro inspektora. Nevím co by dělal někdo z výše uvedených přispěvků kdyby přišel k svému autíčku a viděl jak nějaký člověk poškozuje jeho miláčka.  Možná by si troufal na pěstní souboj ale nechci vidět ty konce a přinejlepším by zloduch utekl. Tady by se mu zřejmě zásah inspektora dost hodil.  Takže ho nechejme projevit.[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 01.11. 2012 - 14:16:47
 
Jen tak dál ,srovnat nevychované pejskaře se psi bez vodítek nebo náhubku,to se nějak nedaří.


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: komiksák - Čtvrtek, 01.11. 2012 - 15:12:27
 
hlavě aby měl za těch 17 hrubého ještě čas na Lexe Luthora .


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: radek - Čtvrtek, 01.11. 2012 - 15:43:31
 

parta vyrostku se divite ? kdyz 10% lidi dela bordel a tak jim zavrou hriste a jine veci z vandalismu a co ma ten zbytek delat ? pridat se k tem 10% ke kostelu a pachat kraviny , vsichni byli v mladi stejni , je mi 29 a od 14 do 16let jsme tam sedavali skoro kazdej den , dneska jsem normalni clovek nefetuju a nejsem vandal , jde jen o zabavu a v tisnove neni bohuzel jina , lepsi nez sedet v hospode nebo snad vite kam by mohli mladi chodit a schazet se ? ja teda ne . 

Kazdej kdyz byl mladej zlobil :-) spis se divim ze mu sami nedali na čumák , pokud meli popito.17tis mesicne jde urcite vynalozit jinak treba pro zabavu pro mlady , at otevrou hriste i do vecernich hodin a on tam muze delat dohled , tim padem nebude na hristi vandalimus a muzou se bavit a nikde pri tom nikomu zavazet hmm ? co vy na to ?[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Pátek, 02.11. 2012 - 08:47:57
 
Nevím jak jste se za kostelem choval Vy, ale ta dnešní mládež je hrozná. Bojím se tam procházet odpoledne natož pak v noci, pokřikují po nás a mají oplzlé řeči. Neříkám že jsou všichni stejní, ale nekontrolovat je tam a neusměrňovat to taky nejde. Říkáte nezamikat dětská hřiště, když pominu jak by to tam ráno asi vypadalo, tak co by na to řekli lidé kteří kolem bydlí a chtějí se vyspat???? 


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: Karl - Pátek, 02.11. 2012 - 09:07:58
 
No já bych to ani neřešil, Radek ten příspěvek psal zřejmě pod znaným vlivem omamných látek. Vždyť to ani nedává smysl. Zrušíme inspektora, ušetříme jeho plat, zaplatíme nové hřiště (které bude mimochodem za půl roku zničené) a někdo to tam bude hlídat. Tu ekonomiku nějak nechápu, ten hlídač tam bude dobrovolně? Za kostelem je bordel a je potřeba to tam udělat tvrdě. Inspektor je sám a má málo pravomocí, ten nic nezmůže. Neuvažovalo město o městské policii? Stačí do začátku dva strážníci v ulicích a půjde to. Klidně to ze svých daní zaplatím. Určitě to bude levnější než neustálé opravy ohořelých laviček a ukopaných odpadkových košů, oprava posprejovaných zdí, roztrhaných plotů atd.


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: notrends - Pátek, 02.11. 2012 - 10:05:40
 
proč se tady pořád řeší jeho plat? jedni by ho dali na seniory druzí na stavbu hřiště. A co vaše platy máte je zasloužené?  Určitě ano že? už vidím ty dlouhé příspěvky co všechno musíte za svých xxx tisíc dělat.  


[ Odpovědět ]
Re: Loupežné výpravy do Borače (Hodnocení: 0)
Od: - Pátek, 02.11. 2012 - 14:30:37
 
Tady se spíš jeho plat řeší ve smyslu, že je to málo. Co si město zaplatí v takové kvalitě to dostane. Já osobně bych za ty peníze tuhle službu nedělal. 


[ Odpovědět ]
 
Související odkazy
· Více o tématu Černá kronika
· Další články od autora InfoCentrum


Nejčtenější článek na téma Černá kronika:
Bilance půlnoční nehody v Tišnově je krutá, spolujezdec na místě zemřel,řidič...

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 * Přidat do oblíbených

 Sdílet na Facebooku

 g Přidat na Google

 t Sdílet na Twitter

 m Sdílet na MySpace

 l Sdílet na Live

 * Sdílet jinde

InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Informační portál města Tišnov a tišnovského regionu. Noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tišnovského a Kuřimského regionu.
Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2005 - 2018 InfoCentrum Tišnov
Odebírat naše zprávy můžete pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.40 sekund