InfoCentrum Tisnov - Noviny Tisnov TISNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tisnovského a Kuřimského regionu.
inzerce sport kultura galerie a výstavy foto video černá kronika restaurace reality turistika volný čas školy nabídka práce Hudba Tanec Zábava Noviny Tisnov KUŘIM - TISNOVSKO-KUŘIMSKO
VIDEA z regionů
HLAVNÍ NABÍDKA

Úvodní stránka · 
WWW @ Obce regionu · 
FIRMY a odkazy · 
Témata článků · 
Archív článků · 
Top 10 · 
KONTAKT · 
CENÍK REKLAMY · 
Diskuze a komentáře · 
Přidej na InfoCentrum · 
Noviny TIŠNOVSKO ·
 

Tištěný měsíčník TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO
Tišnovská televize
Tišnovská televize
KATEGORIE
- Celý OBSAH - ZDE

 · Politika - VOLBY
 · AUTO - MOTO
 · Církev
 · CSS Tišnov
 · Dům dětí a mládeže
 · Doprava
 · HASIČI
 · Hitlerova dálniceR43
 · MAPY
 · Městské kulturní středisko
 · Muzeum města Tišnova
 · Oblastní charita Tišnov
 · Hrad Pernštejn
 · Počasí Tišnov
 · Společenská rubrika
 · Rodinné centrum
 · Tišnovské trhy
 · Tišnovský vozíčkář
 · ÚMRTÍ
 · Výrobky z Tišnovska
 · Zlobice - Ovenálie
 · Kuriozity
 · Úřady a instituce
 · Mapy
 · Výrobky z Tišnovska
 · Stará fotografie - seriál
 · Zdeněk Juránek a jeho tvorba
Počasí + Kamery
Náhodné zprávy

Prodejní akce v sokolovně
[ Prodejní akce v sokolovně ]

·AKCE V SOKOLOVNĚ TIŠNOV LISTOPAD - PROSINEC
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA TIŠNOV - LISTOPAD
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA TIŠNOV - ŘÍJEN
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA TIŠNOV - BŘEZEN
·Akce v tišnovské Sokolovně - prosinec
·PŘEHLED AKCÍ SOKOLOVNA Tišnov - listopad
·Prodejní a sportovní akce v Sokolovně - říjen
·Prodejní akce v tišnovské Sokolovně - září
·Akce v tišnovské Sokolovně - květen
Videa Tišnov
Podpořte InfoCentrum Tišnov
Líbí se vám server tisnov.info?
Chtěli byste jej propagovat na svých stránkách?
Návštěvnost
Zaznamenali jsme
85973799
přístupů od měsíce Květen 2005
TOPlist
Tišnov Bezdomovci u Penny marketu + FOTO
Autor: InfoCentrum - Středa, 14.11. 2012 - 15:52:20 (8922 čtenářů)
Téma: Tišnov


Někdy před rokem jsem přemýšlel, jak se zbavit u Penny marketu v Tišnově žebrajících bezdomovců, stálé obtěžování všech nakupujících, zaplivaná místa plná nedopalků, neutěšený pohled na špinavé, alkohol popíjející, povalující se osoby, koho oslovit, aby se to změnilo? Po vytvoření funkce inspektora veřejného pořádku MěÚ v Tišnově se naskytla možnost většího a intenzivnějšího dohledu na dodržování veřejného pořádku. Z pozice této funkce se postupně daří řešit nešvary, které nás občany obtěžují. Požádal jsem o rozhovor inspektora veřejného pořádku Miroslava Kettnera...

NOVÉ: Doplněny texty k fotografiím.Jak se podařilo od Penny bezdomovce vytěsnit? Již tři neděle nejsou v této lokalitě vidět, až na p.S..., který bezdomovec neni, ale žebrání je také u něho na denní pořádku.
Ivp M.K.: Protože bylo mnoho stížností od občanů, tak jsem se tady víceméně vyskytoval každý den a stále jsem je kontroloval a obtěžoval svojí přítomností. Samozřejmě i státní policie tady měla zvýšený dohled a tím pádem se tedy podařilo, že se odtud stáhli. Zatím se tady nevyskytují a doufám, že to vydrží co nejdéle.

Zmizeli někam jinam?
Já zatím takovou informace nemám, že by tady někde byl takový nešvar jako u Penny marketu, že by se dál přemístili, žebrali a srocovali se bezdomovci ve skupinkách jinde.

Přišly stížnosti přímo na Váš úřad?
Ano, přímo na mě se lidi obraceli na ulici, nebo mě kontaktovali na služebním e-mailu, že je tady obtěžují ti bezdomovci, že tady žebrají, že se jich bojí, že si je tady nepřejí, abych s tím nějakým způsobem něco udělal.

Jaké jsou Vaše pravomoci?
Můžu řešit přestupky proti veřejnému pořádku a požadovat prokázání totožnosti, případně požadovat podání vysvětlení, takže jsem ty bezdomovce tady kontroloval. Hodně pomohla nová vyhláška ohledně zákazu pití alkoholu na vymezených místech, která jsou uvedená v obecně závazné vyhlášce města a Penny market je jedno z míst, kde se pít nesmí a to byla také jedna z věcí, kterou jsem kontroloval. Byla to taková první kapka, aby se odtud vytěsnili. Potom však začali chodit pít třeba za koleje, ale vraceli se sem napití a začali žebrat znovu. Snažil jsem se zamezit tomuto žebrání  mojí přítomností a každý den jsem sem chodil na kontrolu. To bylo to jediné, co jsem v tu danou dobu mohl dělat.

Někdy jste spatřen s policii?
Já funguji zcela samostatně, ale občas dáme dohromady společné hlídky i s Policii České republiky, s kterou úzce spolupracuji, děláme dvojčlenné smíšené hlídky. Ta práce se dělá lépe, ale převážný čas mé pracovní doby je tvořen tím, že chodím po ulici samostatně.

Názor některých občanů je, že se staráte především o špatné parkování.
To není pravda, to bych chtěl poopravit. Do mé kompetence spadá kontrola špatného parkování, ale druhá věc je veřejný pořádek, narušování a dodržování veřejného pořádku a poškozování majetku města. Řeším porušování vyhlášek města, narušování veřejného pořádku, znečištění veřejného prostranství, rušení nočního klidu a případně mám právo požadovat od občanů podání vysvětlení, je-li to potřeba k objasnění pachatele přestupku.

Zasáhnete i když dojde k narušení a poškození majetku soukromé osoby?
Samozřejmě zasáhnu každopádně pokud dojde k poškození soukromého majetku, ale už to musím předávat policii, případně příslušnému orgánu města Tišnov a nemůžu to řešit sám blokovou pokutou, nejsem strážník obecní policie, ani příslušník Policie ČR, tudíž mám omezené pravomoci oproti těmto orgánům.

Co prodej alkoholu mladistvím?
Co se týče prodeje alkoholu, tak můžu řešit osoby, které prodají, podají nebo jinak umožní přístup k alkoholu mladistvím a toto jednání případně oznamovat příslušným orgánům města k dořešení.

Jak je to s kouřením a nedopalky na veřejnosti?
Nesmí se kouřit na zastávkách MHD pod zastřešenými prostory. Nedopalky se nesmí házet na veřejných prostranstvích na zem nikde. Nedopalky patří do odpadkového koše.

Jaká je Vaše pracovní doba?
Má pracovní doba vychází z pracovní doby úředníků, tedy 40 hodin týdně. Nicméně nebývám tady jen přes pracovní dobu úřadu, ale jsem zde třeba v odpoledních, večerních i nočních hodinách. Je to proto, aby si případní pachatelé protiprávních jednání nemohli vytipovat kdy tu jsem a kdy ne. Pracuji podle potřeby a akcí města a mohu se ve městě pohybovat i o víkendech, jak tomu bylo teď o Dušičkách, kdy jsem se zaměřoval na veřejný pořádek na hřbitovech.

Děkuji za rozhovor.                               Zdeněk Juránek

Pokud budete svědky porušování veřejného pořádku, určitě se obraťte na:
tel: 549 439 858, Miroslav Kettner - inspektor veřejného pořádku - Město Tišnov, náměstí Míru 111, 666 19 Tišnov - www.tisnov.cz e-mail: miroslav.kettner@tisnov.cz

Pro informaci můžete napsat či poslat fotografie i nám na InfoCentrum Tišnov info@tisnov.info


Penny market v Tišnově byl donedávna v obležení bezdomovců, kteří nakupující obtěžovali a žebrali od nich finanční částky. Foto pořízené z 19. až 21. července 2012.


Bezdomovci vysedávali dennodenně od rána do pozdních hodin na těchto schodech, kde konzumovali především alkohol, kouřili a znečišťovali veřejné prostranství pliváním a odhazováním nedopalků od cigaret v celém okolí.


Detailní záběry na znečištěné stanoviště u obchodního řetězce Penny market.


Náhodná kolemjdoucí, která pravidelně v Penny nakupuje, si postěžovala: „Bylo to hrozné; když vás stále obtěžují a otravují svojí přítomnosti bezdomovci a chtějí finanční obnos na krabicové víno. Nikomu to nebylo příjemné, že jdete do obchodu si nakoupit a někdo žebrá a když mu to u vás nevyjde, tak jde obtěžovat dalšího, ale to nejsou jenom starší lidi, ale i mladí. Tam ať táhnou dělat, my musíme taky chodit do práce. Konečně je to dobrá věc, že jsou pryč... „ Foto pořízené z 29. října 2012.


Odpověď 64. letého pána, který nechtěl být vyfotografován: „Je dobře, že se už tu nevystavují ti špinavci. Bylo mě z nich špatně, ještě támhle vidím S...e, zas přiblble šomtá a jak odejdete bude žebrat aspoň 10 kaček za odvezení vozíku“.


Poslední kdo zbyl u Penny marketu do dnešního dne je S...., který obchází a dnes již s menším úspěchem žebrá nějakou korunu. Bude-li vás obtěžovat, rozhodně zavolejte inspektora veřejného pořádku p. M. Kettnera, mobil: 549 439 858. Vaše svědectví pomůže vystavit pokutu a znepříjemnit působnost v této lokalitě.


Kontrola p. S.... inspektorem veřejného pořádku Miroslavem Kettnerem před vchodem u Penny marketu.


Související témata

Fotogalerie Úřady a instituce Zdeněk Juránek a jeho tvorba

"Bezdomovci u Penny marketu + FOTO" | Přihlásit/Registrovat | 34 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Středa, 14.11. 2012 - 19:35:43
Tak teď nevím, jestli je víc mimo ten co se ptá nebo ten co odpovídá.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Středa, 14.11. 2012 - 20:59:33
 
Nebo ten, kdo píše do diskuze.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 15.11. 2012 - 07:47:26
 
zase nějací rejpaly


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 15.11. 2012 - 08:40:40
 
Že to trvalo a jak dlouho to vydrží ?


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 15.11. 2012 - 09:01:48
 
Měl ses líp připravit Zdenku a vytáhnout z něj konkrétní věci, takhle kolikrát obecně odpovídá jak z nějaké příručky o veřejném pořádku. Nevím také jak moc je legální zveřejňovat fotky jiných lidí bez jejich svolení aniž by to byl nějaký vyšší zájem. Taky by k těm fotkám měl být alespoň datum - podle stromů to je sběr z celého roku, který nebudí příliš seioózní dojem. No a pokud se tam bavíte o bezdomovcích nebo to nedejbože dáš do titulku, ověř si jestli to opravdu bezdomovci jsou. Ne každý somrák je bezďákem a tito jsou tuším z mlíkárny nebo podobné instituce.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Čtvrtek, 15.11. 2012 - 13:38:32
 
Je vidět že někteří nebudou spokojení nikdy a s ničím, ale já jsem spokojená. Konečně se po letech začalo něco pozitivního dít.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Pondělí, 19.11. 2012 - 14:37:34
 
A víte, proč se Penny marketu říká "Penismarket"? Protože stojíte ve frontě jako č...k


[ Odpovědět ]

Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: silvuše - Čtvrtek, 03.01. 2013 - 21:02:59
Tak co dělá ten náš neviditelný strážce pořádku letos? Šla jsem dnes okolo obchodu na sídlišti pod Květnicí, přes náměstí u nové školy kolem albertu k nádraží a všude se vesele chlastá a pokřikuje na kolejdoucí vesele dál. Ten chudák by měl buď ve stejné tichosti odejít jeko přišel a nebo alespoň vrátit půl platu.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: antisilvuše - Čtvrtek, 03.01. 2013 - 21:38:03
 
Řekl bych, že chudák je tady někdo jiný.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Pátek, 04.01. 2013 - 12:01:28
 
Přesně tak, chudák je to úplně někdo jiný - jako třeba ten kterému chodí páni od sámošky močit k baráku nebo ta po které pořád chtějí drobné nebo aspoň cígo. Ať se ten neviditelný strážce vrátí odkud přišel nebo ať dělá svoji práci pořádně i mimo úřední hodiny.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Rudolf - Pátek, 04.01. 2013 - 10:21:07
 
Zapoměla jste ještě na psi,kteří pobíhají volně po ulicích a znečišťují veřejné prostory a chodníky.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Petra - Úterý, 22.01. 2013 - 18:30:26
 
Připadá mi že si neuvědomujete že strážce pořádku máme jen jednoho a podle mého názoru tady nemůže být nonstop jak si to evidentně někteří naivně myslí. Na to že je jen jeden dělá dost. Spíš by mě zajímalo, proč vedení města se rozhodlo jen pro jednoho. Kdo vykonává jeho práci například když má třeba dovolenou? A dále co dělá pro nás naše státní policie? Policistů v Tišnově je mnohem více a přesto co se veřejného pořádku a dopravy týká, tak dělá mnohem méně než strážce pořádku. Ono než začnete někoho kritizovat tak by jste měli trošičku popřemýšletVelmi šťastný. Já jsem s naším strážcem pořádku spokojená a přeji mu mnoho úspěchů.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: :-) - Úterý, 22.01. 2013 - 19:02:30
 

Souhlasím s Vámi paní Petro a Silvuši bych rád řekl, že než začne na někoho plivat špínu tak by si měla ověřit zda je vůbec inspektor v zaměstnání. Byl jsem  předchozý týden řešit drobný přestupeček a bylo mi řečeno že od začátku roku inspektor marodí, takže asi těžko může dělat svou práci, ale lidi jako paní Silvuše jen kritizují a plivou špínu aniž by si ověřili fakta. A co se vedení města týká, tak si myslím že zřízení inspektora byť bohužel jen jednoho bylo jedno z jejich lepších rozhodnutí i když já osobně bych to řešil vhodnějším způsobem a založil bych na jejich místě městskou policii, která by mohla řešit mnohem více věcí a byla by nám Tišnovákům k dispozici nonstop, ale toho se asi nedočkáme. Nic méně buďme rádi alespoň za to že se rozhodli zřídit inspektora a třeba si to i vedení radnice uvědomí a zřídí nám více inspektorů.[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Úterý, 22.01. 2013 - 20:24:04
 
No a to je přesně to o čem se tady celou dobu bavíme. Rozdíl mezi tím, jestli je inspektor v práci nebo marodí, je ten, že žádný rozdíl není. Je to jen další zbytečný jeníkův parazit na rozpočtu města.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - - Středa, 23.01. 2013 - 08:49:08
 
Tak trošku mi z některých názorů připadá, že někteří diskutující si nepřečetli tento článek pořádně, protože jinak by nemohli psát blbosti typu, že není vidět rozdíl jestli je inspektor v práci nebo není, že nic nedělá apod. Spíše mi připadá že někteří diskutující jsou tu vyhraněni proti současnému vedení radnice a i když udělají něco dobrého pro nás ( což zřízení inspektora je), tak stejně nebudou nikdy spokojení protože jim vadí, že s tím přišlo současné vedení radnice. Že by to jsem psal nějaký příznivec ODSSmějící?


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: . - Středa, 23.01. 2013 - 11:16:57
 
Souhlasím, už to že se omezil výskyt bezdomovců u Penny je úspěch. Držím palce.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Středa, 23.01. 2013 - 11:43:19
 
takže za prvé: u penny nejde o bezdomovce ale o lidi z Mlékárny. Bezdomovci (jako např ten zrzavý čahoun) si popíjejí dál krabicák u alberta (viděno například minulý týden). za druhé: ti chlapíci co popíjejí lahváče u obchodů a pokřikují po ostatních jsou tam pořád inspektor neinspektor. za třetí: nejde o jeníkova inspektora, protože tohohle si zde údajně dosadil jako svého známého místostarosta a za čtvrté: ne každý, kdo vidí tyto populistické nesmysly, je z ODS nebo zabedněný občan odmítající "noviky"


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Středa, 23.01. 2013 - 11:43:19
 
takže za prvé: u penny nejde o bezdomovce ale o lidi z Mlékárny. Bezdomovci (jako např ten zrzavý čahoun) si popíjejí dál krabicák u alberta (viděno například minulý týden). za druhé: ti chlapíci co popíjejí lahváče u obchodů a pokřikují po ostatních jsou tam pořád inspektor neinspektor. za třetí: nejde o jeníkova inspektora, protože tohohle si zde údajně dosadil jako svého známého místostarosta a za čtvrté: ne každý, kdo vidí tyto populistické nesmysly, je z ODS nebo zabedněný občan odmítající "noviky"


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: : - Středa, 23.01. 2013 - 14:43:04
 
Já si myslím, že kdyby lidí v této funkci bylo více tak by to docela dobře mohlo fungovat. Podle mě není v silách jednoho člověka situaci v Tišnově zlepšit. Ano může se něco krátkodobě zlepšit ale to v jednom neuhlídá aby se to neopakovalo.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: ten co je po úterku - Středa, 23.01. 2013 - 20:00:31
 
A to je přesně ono, udělá se nějaká super novinka, ale už se nedomyslí co dál. Jeden človíček bez nějakých pravomocí může akorát tak opisovat čísla špatně zaparkovaných aut. Aby to k něčemu bylo, měla by fungovat obecní policie. Ta ovšem stojí miliony a výsledek je nejistý. A co je nejpodivnější? Když tady zmiňujete místostarostu, tak předpokládám, že jde o Klusáka, a není to zrovna ten, který se před rokem chlubil nějakou prapodivnou cenou za nejbezpečnější město v kraji?


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: : - Čtvrtek, 24.01. 2013 - 07:11:21
 
To by mě zajímalo kdo a hlavně dle jakých krytérií tu cenu uděloval, protože k nejbezpečnějšímu městu máme myslím daleko. Máme kamerový systém který je k ničemu protože u něj nikdo nesedí, městskou policii nám nezřídí a vše hodí na bedra jednoho člověka který nás má spasit, ale to nemůže dokázat. Zaprvé má omezené pravomoce a za druhé co může dělat v jednom člověku? Co jsem četl tak je to sice bývalý policista policie čr, ale ani to neřeší problém že je jen jeden a má těžce osekané pravomoce.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Roman - Čtvrtek, 24.01. 2013 - 15:04:42
 

Souhlasím s Vámi jeden člověk bez pravomocí nemůže uhlídat pořádek v celém městě.Jak,ale donutit radnici aby zřídila

městskou polici ?[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: : - Čtvrtek, 24.01. 2013 - 15:35:39
 
Také souhlasím, podle mě by stálo za to sdělit vedení radnice co by jsme jako občané města rádi a třeba při troše vůle s tím něco udělají a tu městskou nám zřídí. Alespoň se pozná jestli jim opravdu jde o pořádek a bezpečí v Tišnově a nebo to byli jen řeči.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Michal - Čtvrtek, 24.01. 2013 - 18:08:33
 
Souhlasím s vámi, že jeden člověk je málo. Co se městské policie týká tak nevidím důvod proč by jsme jí nemohli mít.Někde jsem četl že si ji z finančních důvodů nemůžeme dovolit. Pak se ptám jak to dělají jiná města a to i s mnohem menším počtem obyvatel než máme my a městskou mají??? A co teprve menší obce, ty také mají obecní policii a můžou si to dovolit. Podle mě to není o penězích ale o zastupitelích které jsme si zvolili a oni na nás v tomto směru kašlou.


[ Odpovědět ]

Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Neděle, 27.07. 2014 - 15:23:58
...vypadá to, že z žebrajících zbyl v Tišnově jen pan S....Přemístil se k Albertu a vrhá se dál na kolemjdoucí...


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Pondělí, 28.07. 2014 - 14:42:55
 
Co na to městská policie,asi pracuje v utajení žebrajícího pana S.a parkující auta na chodnících v zákazech stání a zastavení ji zřejmě nezajímají.


[ Odpovědět ]

Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Neděle, 27.07. 2014 - 18:01:08
Pokud někdo nechce být fotografován, proč jej fotíte?


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Úterý, 29.07. 2014 - 08:49:11
 
...jste to asi nepochopila... Mrkající


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Čtvrtek, 31.07. 2014 - 16:50:47
 
Údajný žebrající, bezdomovec (není tomu tak) obtěžuje spořádanou občanku o finanční částku. K nepochopení je pouze to, proč to ona osoba řeší přes noviny. Není jednodušší se panu S. vyhnout? Pokud tato malichernost někoho obtěžuje, ať se přestěhuje do Utahu.    


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 31.07. 2014 - 17:54:39
 
Do Utahu se odstěhujte Vy a slušní občané se budou vyhýbat žebrajícímu a podnapilému panu S.že přestanou nakupovat v marketu.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Neděle, 03.08. 2014 - 02:08:47
 
Hmm, toto mě nikdy nenapadlo. Ale zřejmě změním působiště.  


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 31.07. 2014 - 18:25:24
 
...to je fakt...v Utahu pana S. určitě nepotkáme... Usmívající


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 31.07. 2014 - 18:36:43
 
Ona osoba nic neřeší přes noviny. Někdo tam dělal reportáž a ona občanka  zrovna byla u toho. Jinak, proč se mám v mém městě vyhýbat žebrajícím nebo jinak různě obtěžujícím lidem (smyšlené sbírky na dětičky, rakovinu a kdo ví co ještě), než vlezu nebo vylezu ze samoobsluhy. Jen tak mimochodem, p. S. je tak drzý, že vám klidně zaklepe na rameno, když si zrovna vybíráte z bankomatu. Jen ať lidi vědí, že mají volat na příslušná místa.


[ Odpovědět ]
Re: Bezdomovci u Penny marketu + FOTO (Hodnocení: 0)
Od: Martina - Neděle, 03.08. 2014 - 01:36:54
 
OK. Ohlupování lidí v podobě sbírek se děje. Somráci jsou nejen v Tišnově. A pokud mi někdo zaklepe na rameno, tak buď anebo. V případě ano to pořeší dvacka, a jinak nic, i když mám. Toto je mi úplně ukradené. A věřte, že již Vás nebude obtěžovat. 


[ Odpovědět ]
 
Související odkazy
· Více o tématu Tišnov
· Další články od autora InfoCentrum


Nejčtenější článek na téma Tišnov:
VIDEO: Štola 88 / štola k Marsu

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 * Přidat do oblíbených

 Sdílet na Facebooku

 g Přidat na Google

 t Sdílet na Twitter

 m Sdílet na MySpace

 l Sdílet na Live

 * Sdílet jinde

InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Informační portál města Tišnov a tišnovského regionu. Noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO, aktuality, zprávy, foto a video z Tišnovského a Kuřimského regionu.
Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2005 - 2018 InfoCentrum Tišnov
Odebírat naše zprávy můžete pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund