InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Tišnovští házenkáři v přímém souboji o čelo tabulky prohráli
Publikováno: Úterý, 04.11. 2014 - 13:00:00
Téma: SportTišnov – V předehrávaném jedenáctém kole Jihomoravské ligy v házené mužů došlo na přímý souboj o první místo v tabulce. Tišnov zavítal na palubovku Havlíčkova Brodu. Zápas dvou dosud neporažených týmů se od začátku stal především soubojem důsledných obran a skóre na světelné tabuli naskakovalo jen pomalu. Domácí Havlíčkův Brod spoléhal hlavně na svého nejlepšího střelce Matějů, jehož vytrvalé silové průniky měli problém tišnovští obránci přerušovat...


Hosté měli navrch v rychlém přechodu do útoku, při zakončování je ale zrazovala přesnost a kvalitní výkon podal také havlíčkobrodský brankář. Domácí si téměř po celý průběh zápasu udržovali třígólový náskok, který Tišnov ani přes maximální bojovnost nebyl schopen umazat. Chyby při závěrečné snaze o rychlé dohrání do gólových šancí nakonec stanovily konečné pětigólové vítězství pro Havlíčkův Brod.

K dalšímu utkání nastoupí házenkáři v tišnovské sportovní hale v neděli 9. listopadu od 17.00 hodin proti pátému týmu tabulky Sokolu Hostěrádky.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SK HC Tišnov 24:19 (10:8)

Sestava a branky: Pšenica, Kašparec Michal – Švehla 1, Adensam 2, Cabák 3, Veselý, Novotný 11, Schneider O., Gajdoš 1, Klíč, Kašparec Martin 1.

Tento článek si můžete přečíst na webu InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO
http://www.tisnov.info

Tento článek najdete na adrese:
http://www.tisnov.info/modules.php?name=News&file=article&sid=10786