InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

V NEMOCNICI TIŠNOV ZAČNOU STAVEBNÍ PRÁCE
Publikováno: Úterý, 30.07. 2019 - 09:57:50
Téma: Tišnov


V pondělí 29. července rozhodla na svém jednání Rada Jihomoravského kraje o výběru dodavatele pro výstavbu ambulantní části Nemocnice Tišnov. Stala se jí obchodní společnost PS BRNO, s.r.o., která podala ekonomicky nejvýhodnější nabídku ve výši 62 071 253, 97 Kč včetně DPH. Veřejná zakázka by měla být realizována od září letošního roku a dokončena do listopadu 2020.Jak uvedl radní Milan Vojta, cílem je vybudování moderních prostor, které budou sloužit každodennímu poskytování odborné ambulantní péče. "Dále půjde o vybudování lékárny a parkování sanitek, které odpovídají současným evropským standardům a trendům pro objekty v oblasti poskytování nemocniční péče a vyhovují nárokům na moderní zdravotnické pracoviště," upřesnil Vojta.

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení novostavby ambulantního dvoupodlažního traktu s jedním podzemním podlažím a jedním nadzemním. V suterénu objektu bude umístěno sociální zázemí lékařů, příjmová a skladovací část ústavní lékárny, parkování sanitek včetně sociálního zázemí řidičů, technické zázemí pro provoz polikliniky a dočasné skladování odpadů. V nadzemní části budovy budou zdravotnická pracoviště ambulantního charakteru a ordinace lékařských pracovišť, prostory pro sociální zázemí pacientů a lékařů, denní místnosti, čekárna, recepce a kartotéka.

                                                                                                       Radoslav PatočkaTento článek si můžete přečíst na webu InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO
http://www.tisnov.info

Tento článek najdete na adrese:
http://www.tisnov.info/modules.php?name=News&file=article&sid=15211